DE EN Kamieniarstwo PAKAL - Witamy

Oferujemy wysokiej jakości wyroby z granitu oraz świadczymy kompleksowo usługi kamieniarskie. Więcej o firmie »

Oferta pracy: Kierownik Działu Produkcji

PAKAL Sp. z o.o., firma produkcyjna ,kamieniarska z siedzibą w Strzegomiu. Producent wyrobów granitowych dla architektury i budownictwa o rozwiniętej sprzedaży dla wykonawców dróg i autostrad poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik Działu Produkcji
miejsce pracy: Strzegom i Goczałków

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za sferę produkcji, wyniki, terminowość realizacji zamówień,
  • Efektywne zarządzanie wydziałem produkcyjnym oraz podległym personelem,
  • Nadzór i realizacja harmonogramu produkcji,
  • Skuteczne zarządzanie zleceniami produkcyjnymi,
  • Realizacja strategii ciągłego doskonalenia jakości produkcji oraz optymalizacji kosztów,
  • Wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych,
  • Współpraca z kierownictwem w zakresie dbałości o rozwój Spółki w sferze produkcji,
  • Podnoszenie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • Uczestnictwo w pracach rozwojowych Spółki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji,
  • Doświadczenie w organizowaniu, koordynowaniu i kontrolowaniu procesu produkcji,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość programu autoCAD mile widziana,
  • Zdolności przywódcze i organizatorskie,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • Przyłączenie się do firmy kamieniarskiej, w pełni rozwoju,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy i rozwoju w firmie.

Prosimy z zamieszczenie w ofercie klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PAKAL Sp. z o. o., ul. Bema 6 ,58-150 Strzegom, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. Dz.U. 100 poz. 1000 z 2018 r. ” Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.Prosimy o zgłaszanie się jedynie kandydatów spełniających powyższe wymagania.

Prosimy o przesyłanie ofert za pomocą e-mail : produkcja@pakal.pl